Type to search

PolBox.TV – wyjątkowa oferta darmowej tv dla polskich odbiorców za granicą

PolBox.TV to telewizja internetowa po polsku. Produkt przeznaczony jest dla Polaków przebywających za granicą.

PolBox.TV to telewizja internetowa po polsku. Produkt przeznaczony jest dla Polaków przebywających za granicą. Dzięki telewizji online każdy już dziś może cieszyć się dostępem do wielu kanałów telewizyjnych i radiowych, ale też ogromnej ilości filmów i seriali, prezentowanych w wersji HD, więc pobyt poza krajem pochodzenia nie musi już dłużej wiązać się z zerwaniem kontaktu z językiem ojczystym.

Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy zwyczajnie nie lubią, lub ze względu na barierę językową nie mogą, oglądać telewizji w języku obcym. Naturalne jest bowiem, że kiedy zasiadamy przed telewizorem, robimy to dla relaksu, o który trudno, jeśli musimy zbyt mocno skupiać się nad właściwym zrozumieniem przekazu.

Telewizja za darmo na 3 dni – oglądaj i testuj już dziś!

telewizja polbox

Polska tv online https://polbox.tv oferuje niezdecydowanym darmową tv na 3 dni, w ramach testu. Pozwala to na dogłębne zapoznanie się ze wszystkim, co można znaleźć na tej platformie, zanim podejmie się ewentualną decyzję o zakupie jednego z trzech pakietów.

A warto zaznaczyć, że dzisiejsza tv internetowa to już nie tylko ciekawe kanały tematyczne, czy różnorodność filmów i seriali, prezentowanych w formie Wideoteki (w PolBox.TV może się tutaj pochwalić ponad 3 tysiącami tytułów). Dziś polska tv przez internet to również wielorakie funkcje, które sprawią, że korzystanie z tego typu medium staje się nawet bardziej funkcjonalne i ciekawsze korzystanie ze zwykłej telewizji naziemnej, a nawet satelitarnej. Wśród funkcji, na które warto zwrócić szczególną uwagę, PolBox.TV stworzył m.in.:

  • Multiroom, który pozwala na korzystanie w tym samym czasie z telewizji polskiej online na trzech różnych urządzeniach mobilnych,
  • Archiwum, pozwalające sięgnąć po programy wyświetlane nawet dwa tygodnie wstecz,
  • Multiscreen, dzięki czemu do jednego abonamentu można podłączyć 3 różnych urządzeia,
  • Kontrola rodzicielska, aby każdy rodzic miał możliwość ograniczenia dzieciom dostępu do treści dla nich niewłaściwych.

Chcesz skorzystać z telewizji za darmo? Wystarczy kilka kliknięć myszką!

Aby zdobyć już dziś dostęp do darmowej tv na okres testowy, nie potrzeba praktycznie żadnego zachodu. Wystarczy wejść na stronę PolBox.TV i wypełnić krótki formularz zamówienia, aby już w bardzo krótkim czasie uzyskać dostęp do wszystkiego, co można znaleźć w najbardziej rozbudowanym pakiecie Premium.

Nie masz więc nic do stracenia, aby bez zobowiązań już teraz wypróbować telewizję za darmo.

  Laser Vectus - innowacyjna depilacja laserowa
Oceń artykuł

Leave a Comment

Twój adre e-mail nie będzie widoczny. Pole wymagane oznaczone są gwiazdką (*)