Type to search

Laser Vectus – innowacyjna depilacja laserowa

Marzenie o gładkich nogach, aksamitnej skórze i pozbyciu się włosków z innych części ciała? W końcu możesz przestać się krępować! Laser Vectus jest sprawdzonym urządzeniem gwarantującym trwałe i bezpieczne usuwanie włosków z całego ciała. W porównaniu do innych metod depilacji urządzenie pozwala na uniknięcie nieprzyjemnego wrastania włosków w skórę.

Wieloletnie doświadczenie

Urządzenie zostało wymyślone i dokładnie przetestowane przez firmę Palomar Medical Technologies. Nieustanne prace nad rozwojem kosmetologicznej technologii, doprowadziły firmę do prawdziwego sukcesu. Na dowód tego, Laser Vectus został opatrzony certyfikatem Amerykańskiej Agencji Żywności i Leków FDA.

Zalety depilacji przy użyciu Lasera Vectus

Decydując się na zabiegi dermatologii estetycznej przy użyciu innowacyjnego urządzenia, jakim jest Laser Vectus, możesz spodziewać się licznych zalet. Do nich zaliczają się przede wszystkimi:

  • Bezpieczeństwo podczas wykonywanego zabiegu – skóra w czasie depilacji laserem jest doskonale chroniona przed wszelkimi podrażnieniami
  • Trwały efekt – w odróżnieniu od innych urządzeń dostępnych na rynku kosmetologicznym, laser ten osiąga najlepsze wyniki pod względem doskonałych rezultatów już po kilku sesjach. Włoski usuwane są naprawdę trwałe.
  • Eliminacja wrastających włosków – zastosowanie innowacyjnego urządzenia przyczynia się również do tego, że odrastające jeszcze na początku włoski nie wrastają w skórę. W ten sposób unikniesz nieprzyjemnych podrażnień oraz nieestetycznych zaczerwienień skóry.
  • Nowoczesna technologia – urządzenie jest wyposażone w liczne czujniki, dzięki którym na bieżąco ustala poziom melaniny w skórze, jednocześnie dopasowując parametry do konkretnych obszarów ciała. W ten sposób możliwe jest przeprowadzenie zabiegu depilacji, nawet po dwutygodniowej przerwie od opalania.
  • Zabieg jest w pełni bezbolesny – laser posiada wbudowaną głowicę pokrytą szafirowym szkłem. Dlatego osoba poddająca się zabiegom laserowego usuwania włosków, nie czuje bólu. Cały ewentualny dyskomfort jest minimalizowany dzięki chłodzącym właściwościom głowicy.

Jeżeli zatem zależy Ci na idealnie gładkiej skórze, a także trwałym efekcie serii zabiegów, to depilacja przy użyciu lasera Vectus, jest tym, czego szukasz. Dermatologia estetyczna robi ciągłe postępy, o czym można się przekonać, zapisując się już na pierwszy zabieg przy użyciu tego urządzenia. Nie musisz czekać na odpowiedni moment, od razu możesz skonsultować się z kosmetologiem wykonującym depilację przy pomocy lasera Vectus, by ustalić dogodny termin.

Koniecznie przeczytaj:

  PolBox.TV - wyjątkowa oferta darmowej tv dla polskich odbiorców za granicą
Oceń artykuł

Leave a Comment

Twój adre e-mail nie będzie widoczny. Pole wymagane oznaczone są gwiazdką (*)