Type to search

Trening BodyRock dla początkujących

Wielu ludzi chce zacząć swój pierwszy trening, czy to ze względu poprawienia swojej kondycji, czy też po to, by zrzucić zbędne kilogramy. Jednak nie każdy wie jak zabrać się za skuteczne treningi, które faktycznie przyniosą pożądane efekty w krótkim okresie czasu.

Przed wami ćwiczenia, które wykonywane codziennie przez określony czas, przyniosą pożądane efekty. Pozwolą wam zrzucić zbędne kilogramy, a także poprawić waszą sylwetkę rzeźbiąc mięśnie oraz skutecznie działając na wszystkie mięśnie.

Jeśli trenujesz według danego zestawu ćwiczeń, z pewnością szybko zdobędziesz pożądaną formę i będziesz mogła pochwalić się płaskim brzuchem przed swoimi znajomymi.

Pamiętaj jednak by przestrzegać systematyczności treningów i ściśle trzymać się określonym zasadom w konkretnym treningu. Ćwiczenia te rozwiną twoją kondycję ruchową, poprawią wydolność oraz ukrwienie twojego organizmu.

Trening BodyRock dla początkujących

Dzięki systematycznemu treningowi wszystkich partii ciała zniwelujesz różnice w rozwoju konkretnych grup mięśniowych. Twoje mięśnie zaczną współpracować i działać efektywniej przynosząc coraz lepsze efekty.

Ćwiczenia przedstawione są w sposób taki, by ułatwić wszystkim ich wykonywanie. Zazwyczaj podzielone są one na kolejne tygodnie ćwiczeń. Wykonuj codziennie ćwiczenia, z danego dnia ćwiczeń, przechodząc kolejno do następnych ćwiczeń przedstawionych w filmikach. Przechodząc kolejne etapy, zdobędziesz lepszą sprawność fizyczną i pozbędziesz się zbędnych kilogramów.

Ćwiczenia wykonywane są w dużej intensywności, która zmusza organizm człowieka do pracy na najwyższym poziomie, dlatego wykonując te zestawy ćwiczeń, musisz być zmotywowana do treningów i nie poddawać się po pierwszym cięższym dniu treningu.

Większość ćwiczeń wykonywanych w treningach, nie wymaga żadnego sprzętu, czasem, gdy ćwiczenie wydaje się jednak zbyt łatwe, w szczególności, gdy osiągniesz już wyższy poziom rozwoju swojego ciała, warto dodać do treningów ciężary, które jeszcze bardziej pozwolą rozwinąć twoją sylwetkę.

Ćwiczenia tutaj przedstawione mocno angażują wszystkie partie mięśni i z intensywnością tych treningów pewne jest, że szybko pomoże zrzucić ci zbędne kilogramy, jednocześnie doskonale ćwicząc wszystkie partie mięśni.

Jeśli dane ćwiczenie jednak sprawia ci na początku problemy, warto zmniejszyć intensywność tego ćwiczenia, ale wykonywać go w danym czasie. Wykonując podane tutaj ćwiczenia przez dłuższy czas, zauważysz znaczną poprawę swojej kondycji i wykonywanie kolejnych treningów nie będzie już tak dużym problemem.

Jeszcze raz powtórzę, że najważniejszą kwestią wykonywania podanych treningów jest ich systematyczne wykonywanie. Jeśli systematycznie podejdziesz do treningów, z pewnością osiągniesz pożądany efekt, a także zmienisz swój styl życia na zdrowszy i lepszy.

Trening BodyRock

Koniecznie przeczytaj:

  Ćwiczenia na wyszczuplenie bioder
Oceń artykuł

12 Comments

 1. Od dzis dodaje te cwiczenia!

  Odpowiedz
 2. Czy trzeba je wykonywac codziennie? I czy moge je polaczyc z treningiem ABS Mel B?

  Odpowiedz
 3. Czy te cwiczenia pomagaja wyszczuplic uda o pare cm?

  Odpowiedz
 4. do KINIA- dla najlepszego efektu powinny byc wykonywane codziennie

  Odpowiedz
 5. do Panipan – sa to cwiczenia na cale cialo, wiec i oddzialuja rowniez na uda

  Odpowiedz
 6. Czy jak mam 14 lat tez moge cwiczyc wedlug cwiczeń na tej stronie?

  Odpowiedz
 7. do ataaa – jesli rodzice i lekarz nie maja przeciwwskazań to mozesz

  Odpowiedz
 8. czy wystarczy wykonywac dziennie po jednym z filmikow z playlisty zeby zobaczyc jakies efekty?

  Odpowiedz
 9. do natali – mozna

  Odpowiedz
 10. do Kamila Wasik – wszystko wedlug filmikow

  Odpowiedz
 11. Mozna przy tym cwiczeniu beda efekty ?

  Odpowiedz
 12. po ile minut trzeba cwiczyc ?

  Odpowiedz

Leave a Comment

Twój adre e-mail nie będzie widoczny. Pole wymagane oznaczone są gwiazdką (*)