Type to search

Ćwiczenia PIIT na uda, łydki i pośladki

Lato zbliża się wielkimi krokami, czasem zrobić się na bóstwo. W końcu każda z nas chce wyglądać sexy w kostiumie kąpielowym i w skąpej mini 🙂 Nie ma rzeczy niemożliwych – każda może cieszyć się pięknym, jędrnym ciałem trzeba tylko chcieć i zacząć działać.

Wystarczy kilka minut dziennie poświęcić na ćwiczenia oraz trzymać się zdrowego żywienia lub jak kto woli ścisłej diety, która niewątpliwie przyspieszy osiągnięcie wymarzonej sylwetki 😉

Sama dieta to jednak za mało – ćwiczenia są konieczne i my mamy dziś dla was ćwiczenia PIIT na uda, łydki i pośladki.

Czym jest PIIT?

Jest to po prostu nazwa dla grupy treningów opracowana przez zespół z PIIT28 Challenge, więc do samej nazwy nie trzeba się jakoś specjalnie przywiązywać. Najważniejsze są ćwiczenia, które się tutaj kryją, a oddziałują one na dolne partie ciała – w szczególności na uda, łydki i pośladki. Latem są to bardzo ważne części ciała, bo praktycznie non stop, są odsłonięte. Co jest ideą tych ćwiczenia na uda, łydki i pośladki?

Przede wszystkim to, że jest to 7 prostych ruchów powtarzanych na takiej zasadzie, że 45 sekund ćwiczymy, a 15 odpoczywamy – dokładnie to jest pokazane na poniższym filmie.

Ćwiczenia są bardzo proste, ale nie oznacza to, że nie są wymagające i można do nich podejść, tak całkowicie na lajcie. Dają one popalić, ale trzeba się napocić, by uzyskać upragnione efekty 🙂

Ćwiczenia te powtarzamy codziennie – nie są to ćwiczenia siłowe, więc spokojnie można tak ćwiczyć, nie martwiąc się o rozrost mięśni. Trwają one około 7 minut, łącznie z przerwami na odpoczynek. Koniecznie przed przystąpieniem do ćwiczeń powinno się zrobić rozgrzewkę – choć 5-minutową z naciskiem na dolne partie ciała!

No i to w zasadzie tyle 🙂

Ćwiczenia PIIT na uda, łydki i pośladki

Ćwiczenia PIIT na uda, łydki i pośladki dokładnie pokazane są na filmie, jest nawet zegar odmierzający sekund, więc ćwicząc równo z filmem, macie pewność, że robić wszystko w odpowiednim czasie. Każde ćwiczenie jest też omawiane, więc widzi się, jak dokładnie je należy wykonywać. Powodzenia w osiąganiu wymarzonej figury przed wakacjami!

Koniecznie przeczytaj:

  Ćwiczenia wyszczuplające twarz - czy TY je ZNASZ?
Oceń artykuł

8 Comments

 1. Bardzo fajne cwiczenia, daja w kosc. W moim przypadku tkanka tluszczowa odklada sie wlasnie w nogach (nie tylko w udach) i mam nadzieje, ze te cwiczenia mi pomoga w spaleniu nadprogramowego tluszczyku z tych okolic.

  Odpowiedz
 2. Witam 🙂 Czy stosujac te cwiczenia wyszczuple nogi czy moga nabrac miesni?
  I o jakiej porze dnia najlepiej je wykonywac

  Odpowiedz
 3. po jakim czasie widac efekty?

  Odpowiedz
 4. do Magda – sa to cwiczenia wyszczuplajace, pora dnia nie ma znaczenia

  Odpowiedz
 5. do angela123 – u kazdego moze byc inaczej, ale po ok miesiacu widac pierwsze efekty

  Odpowiedz
 6. Witam, jest tutaj napisane o co najmniej 5 minutowej rozgrzewce. Jaka ta rozgrzewka moze byc? Np. podskoki na nogach, albo wspinanie sie na palcach?

  Odpowiedz
 7. cwiczenia z filmu mamy robic 1 raz czy 2? W jednym z cwiczeń pracuje tylko jedna noga, stad moje pytanie.

  Odpowiedz
 8. Te cwiczenia wyszczupla mi uda ktore sie o siebie pociagaja?????

  Odpowiedz

Leave a Comment

Twój adre e-mail nie będzie widoczny. Pole wymagane oznaczone są gwiazdką (*)