Type to search

Ćwiczenia na zgrabną sylwetkę – 20 minut Class FitSugar

Lato w pełni. Słońce za oknem zaprasza do opalania, a temperatura, którą wskazuje nasz termometr, jest na tyle wysoka, że każdy myśli o ochłodzie w basenie. Niestety często kobiety wstydzą się pokazać w bikini i z tego powodu rezygnują z wodnych szaleństw. Co więcej, wychodzą z założenia, że skoro lato już trwa, to nic nie mogą zrobić ze swoją sylwetką.

Nic bardziej mylnego! Na pracę nad idealnym ciałem każdy moment jest dobry, a czasem efekty można zobaczyć wcześniej niż przed upływem miesiąca. Ważne jest, by odpowiednio dobrać zestaw ćwiczeń.

Ćwiczenia na zgrabną sylwetkę – 20 minut Class FitSugar

W internecie natknęłam się na 20 minut Class FitSugar, w których ćwiczone są odpowiednie partie, by móc pokazać się w bikini. Ćwiczenia pozwalają na wzmocnienie i wyrobienie odpowiednich partii mięśni.

Dodatkowo są właściwie dosyć męczące, co pozwala na spalenie tkanki tłuszczowej, co jest kluczowe. Każde z ćwiczeń jest takie, że podczas jego wykonywania pracuje bardzo dużo mięśni właśnie z tych najbardziej problematycznych dla kobiet miejsc.

Zwróćmy uwagę, że w walce o idealną sylwetkę jest bardzo ważne, żeby zestaw ćwiczeń był skomponowany w taki sposób, że w trakcie jego wykonywania powinniśmy czuć konkretne mięśnie, które ćwiczymy a jeśli nasza przygoda ze sportem nie trwa długo, wtedy na pewno pojawią się zakwasy.

Kobiece ćwiczenia w większości mają za zadanie wzmocnienie naszych mięśni, rozciągnięcie ich oraz wydłużenie, tak by wysmuklić nasze ciało i lekko zarysować tworzące się mięśnie.

Ćwiczenia, które proponuje nam PopSuger Fitness, są skomponowane w sposób wręcz idealny, by dać wycisk naszym mięśniom. Pojedyncze ćwiczenia wprawiają w ruch wiele różnych mięśni, co powoduje, że ćwiczenia są znacznie bardziej efektywne.

Dlatego np. by wyrobić mięśnie brzucha, nie powinno się ćwiczyć tylko brzuszków, ponieważ nie są one tak efektywne, dlatego, że ćwiczy się tylko jedne mięśnie. Specjalnie skomponowane zestawy na pracę nad ABSem dają szybsze efekty.

Ćwiczenia w 20 minute Bikini Hiit Workout są rozłożone w taki sposób, że nawet osoby, które nie ćwiczą na co dzień, powinny sobie z nimi poradzić po kilku próbach. Nie trzeba dotrzymywać tempa trenerce, ważne, by wykonywać te ćwiczenia dokładnie i we własnym tempie. Cały trening opiera się na czterech rundach.

Jest to idealny podział, ponieważ ćwiczenia powinniśmy zawsze wykonywać w seriach. Chwila odpoczynku pomiędzy wykonywanymi ćwiczeniami jest bardzo dobra dla naszych mięśni i powoduje, że szybciej stają się widoczne, a o to nam chodzi. Każde ćwiczenie z tego zestawu pracuje nad innymi mięśniami, dlatego też ten zestaw jest bardzo efektowny.

Moim zdaniem jest to jeden z tych zestawów ćwiczeń, który nadaje się zarówno dla osób początkujących, jak i tych, które ćwiczą już dłuższy czas. Kompozycja ćwiczeń sprawia, że nie są one od razu łatwe do zrobienia, ale po kilku próbach są do opanowania. Można dołożyć go do swojego ulubionego zestawu ćwiczeń lub skomponować coś dla siebie z jego użyciem.

20-minute Bikini Hiit

Bardzo dobrym treningiem może się okazać właśnie odpowiednia rozgrzewka, 20-minute Bikini Hiit, dodatkowo ćwiczenia cardio np. jazda na rowerze, skakanka czy bieganie i na końcu odpowiednie rozciąganie. Trening cardio jest ważnym elementem, ponieważ tylko dzięki niemu możemy szybko zrzucić zbędne kilogramy.

Koniecznie przeczytaj:

  Ćwiczenia wyszczuplające nogi, uda i pośladki
Oceń artykuł

3 Comments

  1. Zaczynam! Dzis pierwszy raz odezwe sie za tydzień

    Odpowiedz
  2. do KaJA – da sie

    Odpowiedz
  3. Witam! Mam pytanie czy po tych cwiczeniach da sie schudnac ?

    Odpowiedz

Leave a Comment

Twój adre e-mail nie będzie widoczny. Pole wymagane oznaczone są gwiazdką (*)