Type to search

6 ćwiczeń na szczupłą talię

Szczupła talia to szczyt marzeń niejednej kobiety. Talia osy to coś, co nęci także mężczyzn i to właśnie ze względu na nich wiele kobiet postanawia o nią powalczyć, katując się ścisłą dietą oraz mordując się ćwiczeniami. Jeśli chodzi o te drugie to mamy dla was 21-minutowy trening zawierający 6 ćwiczeń na szczupłą talię, które spokojnie można wykonać w zaciszu swojego domu. Chętni? No to działamy!

 Idą wakacje, a wraz z nimi wypady nad wodę. Która kobieta nie chce wygląd w stroju kąpielowym niczym modelka? Chyba nie ma takiej babeczki – wszystkie chcą mieć super sylwetkę z talią osy, a my pomożemy wam ją osiągnąć? W jaki sposób? Wystarczy, że będziecie wykonywać codziennie te ćwiczenia na szczupłą talię, które zamieszczamy dla was poniżej.

Wystarczy 21 minut dziennie i troszkę wolnej przestrzeni w domu. Nie trzeba specjalistycznych sprzętów – jedynie ciężarki po ok. 1,5 kg, które spokojnie można zastąpić 1,5 l wodami mineralnymi. Ćwiczenia są proste, ale niech nie zwiodą was pozory, bo są one naprawdę wymagające, więc się przygotujcie psychicznie 🙂

Warto się jednak pomęczyć, by nie wstydzić się swojego ciała. Wystarczy już około 1,5 miesiąca czasu, by uzyskać naprawdę zadowalające efekty.

Oczywiście wszystko zależy od organizmu – u każdego efekty mogą być widoczne po innym czasie, więc nie zrażajcie się od razu, tylko ćwiczcie aż do skutku – do wakacji jeszcze troszkę czasu zostało, więc jeśli się zmobilizujecie, to na pewno zdążycie. Trzymamy za was kciuki i życzymy powodzenia!!!

Koniecznie przeczytaj:

Oceń artykuł

2 Comments

  1. Prosze, pomozcie mi!

    Jestem Aneta, mam 12 lat, 155 cm wzrostu, waze 53.5 kg i chce schudnac. Probowalam juz wszystkiego, odchudzam sie juz dlugo a efektow nie ma. Nie wiem co zrobic.

    Odpowiedz
  2. Polecam wizyte u dietetyka, mi pomol

    Odpowiedz

Leave a Comment

Twój adre e-mail nie będzie widoczny. Pole wymagane oznaczone są gwiazdką (*)