Type to search

5 dniowy trening dla zabieganych – KONIECZNIE zobacz!

Każdy chce mieć piękne ciało, ale niestety nie każdy ma czas na siłownię czy wizyty w klubie fitness, ani też nie każdy ma pieniądze na takie atrakcje, bo nie czarujmy się – wejściówki tanie nie są, a do tego wypadałoby mieć jakiegoś trenera personalnego, a wtedy to już koszta są naprawdę spore. Co więc w takiej sytuacji zrobić?

Zmotywować się i ćwiczyć samemu w domu! Jest mnóstwo skutecznych zestawów ćwiczeń, które są nawet poukładane w specjalne programy treningowe. Jednym z takich programów jest „5-dniowy trening dla zabieganych”. Program ten należy powtarzać przez 8 tygodni, po tym czasie można zobaczyć naprawdę fajne efekty.

HIIT Cardio

Tym razem mam okazję zaprezentować wam 5-dniowy trening dla zabieganych. Jest to trening HIIT Cardio połączony z ABS, Fat burning, jogą oraz innymi ćwiczeniami, a więc łatwo nie będzie 🙂 Warto się jednak pomęczyć, bo program ten jest przygotowany tak, że po 8 tygodniach można się spodziewać naprawdę fajnych efektów.

Na każdy dzień roboczy tygodnia przygotowano odpowiedni zestaw – w weekendy dają wam odpocząć i zregenerować siły przed kolejnym tygodniem 😛

5-dniowy   trening dla zabieganych to zestaw ćwiczeń zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Jako że ćwiczenia na każdy dzień zajmują ok. 30 minut, stąd wzięła się nazwa „dla zabieganych”, bo pół godzinki każdy jest w stanie znaleźć w ciągu nawet najbardziej zwariowanego dnia pełnego gonitwy.

Poniżej zamieszczam filmy, na których znajduje się 5-dniowy trening dla zabieganych. Na każdym filmie dokładnie jest pokazane co robić i nawet macie tam czas, przez który dane ćwiczenia wykonywać.

Zestawy są bardzo dopracowane i idealne również dla początkujących. Jeśli marzy wam się szczupła sylwetka, to nie macie na co czekać – spróbujcie 5-dniowy trening dla zabieganych.

Wiele osób poddaje się zaraz na początku, albo w ogóle wykazuje brak chęci i motywacji do działania – nie róbcie tak – czasem na efekty trzeba poczekać, a już na pewno trzeba zacząć ćwiczyć, żeby w ogóle je zobaczyć! Nie ma nic za darmo – będziecie się musieć napocić i nastękać, ale potem na pewno pojawi się uśmiech na waszej twarzy.

5-dniowy trening dla zabieganych

Trzymam za was kciuki i życzę wspaniałych efektów!

Koniecznie przeczytaj:

Oceń artykuł

2 Comments

  1. do anonimek – na kazdy dzień tygodnia jest osobny filmik – to playlista

    Odpowiedz
  2. I codziennie robic to samo przez 5 dni?

    Odpowiedz

Leave a Comment

Twój adre e-mail nie będzie widoczny. Pole wymagane oznaczone są gwiazdką (*)