Type to search

20-minutowy trening całego ciała na jędrne i seksowne kształty

Marzysz o idealnej sylwetce, seksownych kształtach i dobrej kondycji? Jeśli tak to świetnie! Utrzymanie odpowiedniej formy jest bardzo ważne, aktywny tryb życia przekłada się znacznie nie tylko na nasz wygląd, ale i na zdrowie. Przygotuj się zatem do pracy z 20-minutowym treningiem, który zdziałać może cuda!

Trening ten jest autorstwa POPSUGAR Fitness, która oferuje świeże, własne samouczki fitness, treningi i przeróżne ćwiczenia, które pomogą Ci podążać ścieżką zdrowego życia, utraty wagi i odprężenia, a tym razem prezentuje ćwiczenia na jędrne, kobiece kształty.

Trening całego ciała na jędrne i seksowne kształty

W tym materiale trenerce również towarzyszą dwie osoby, które wspólnie z nią wykonują przedstawiane ćwiczenia. Aby uzyskać 100% rezultatów, warto zaopatrzyć się w ciężarki. Jest ich spory wybór w sklepach z artykułami dla sportowców. Wedle własnych wymagań możesz dobrać ich wagę, jeśli obawiasz się, że ciężarki o wadze średniej są dla Ciebie zbytnim obciążeniem.

Dodatkowo dobrze jest posiadać matę, ręcznik, butelkę wody oraz wygodne, przewiewne ubrania i obuwie. Poza tym zapewnij sobie jak najlepszy start i kilka – kilkanaście dni przed rozpoczęciem profesjonalnego treningu wykonuj regularnie serie lekkich ćwiczeń, aby przyzwyczaić mięśnie do aktywności fizycznej, przede wszystkim wówczas kiedy prowadzisz bierny tryb życia lub pracujesz na stanowisku biurowym.

Często spotykamy się z sytuacjami kiedy osoby, rozpoczynające przygodę z nagraniami treningowymi szybko się zniechęcają. Właśnie brak odpowiedniego przygotowania przekłada się na ogólną niechęć i powrót do dawnych nawyków. A która z nas nie chciałaby posiadać pięknych, jędrnych pośladków, ud, bioder? Jeśli marzysz o tym, by nieco poprawić ich wygląd – zmierz się z treningiem 20-minutowym, który powtarzany regularnie przyniesie oczekiwane rezultaty.

Wszystkie ćwiczenia są dokładnie przemyślane i dobrane w taki sposób, by krok po kroku prowadzić Cię przez trening, od prostych, lekkich ćwiczeń, po nieco trudniejsze, skupiające się na konkretnych partiach ciała. Trenerka przez cały czas motywuje Cię do działania i udziela przydatnych wskazówek.
Jak w każdym treningu tego typu ważne jest utrzymanie regularnego oddechu i chwilowe przerwy. Pod koniec warto odprężyć się, wziąć kilka głębszych wdechów i wyciszyć się.

Tak zakończony trening będzie zasłużonym odpoczynkiem 🙂 Jeśli czujesz, że przedstawiane ćwiczenia przerastają Twoje możliwości – dostosuj ich tryb do własnych preferencji. Jeśli potrzebujesz przerwy, wyłącz na chwilę filmik, odsapnij, napij się wody, otrzyj pot, a następnie rusz dalej! Nie poddawaj się i spróbuj dokończyć trening nawet jeśli miałoby to oznaczać więcej przerw w trakcie. 20 minut to nie tak dużo! Na pewno dasz radę!

Jeśli lubisz małe wyzwania, chcesz cieszyć się seksownym ciałem i zdrowym duchem – ten trening jest dla Ciebie! Przygotuj się i włącz PLAY!

Fit and sexy workout

Koniecznie przeczytaj:

  Zabójczy trening na nogi i pośladki
Oceń artykuł

Leave a Comment

Twój adre e-mail nie będzie widoczny. Pole wymagane oznaczone są gwiazdką (*)