Type to search

Cardio Fitness z Keaira LaShae

Lato jest to czas, kiedy każda osoba chce pokazać efekty swojego wysiłku na siłowni. Często pracujemy nad naszym ciałem po to, aby poprawić swoje samopoczucie, lecz także pokazać świetnie wyćwiczone ciało w bikini. A jak wiadomo – każda kobieta pragnie ładnie się prezentować. Z tego właśnie powodu warto przed latem rozpocząć intensywne przygotowania naszego organizmu na letni pokaz.

Pamiętajmy, iż warto zastanowić się nad tym, aby zastosować trochę większą dawkę ruchu po to, aby się wzmocnić i odpowiednio ujędrnić. Keaira LaShae prowadzi fenomenalne ćwiczenia, które działają odchudzającą. Jednakże są również dosyć wymagające i ciężkie, lecz dla chcącego nic trudnego.

Stworzony przez trenerkę plan ćwiczeń nie jest trudny do wykonania. Instruktorka najpierw pokazuje wszystko w bardzo spokojnym tempie, a następnie przechodzi do treningu, który jest kluczowy. Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, treningi są robione bardzo intensywnie oraz szybko. Każdy układ zostaje powtórzony trzykrotnie, a następnie robiona jest krótka przerwa. Polega ona na tym, aby truchtać w miejscu.

Keaira LaShea przeprowadza świetne ćwiczenia cardio, bardzo często wykonywane są w rytm afrykańskiej muzyki dance. Mimo iż są one bardzo wymagające, to jednocześnie dzięki nim pracuje każda partia mięśni i nasze ciało pozyskuje same korzyści. Ćwiczenia są ciekawe, na przemian zostaje zmienione natężenie ćwiczeń.

Dlatego, jak w każdym treningu, ważna jest prawidłowa rozgrzewka. Dopiero później przechodzimy do konkretów i możemy dać sobie wycisk. Jak można łatwo zauważyć na filmikach, które zamieszcza na YT trenerka, wszystko wykonywane jest w sposób energiczny, w dużym tempie. Narzucane jest to także przez instruktorkę, jak i szybką muzykę.

Co powodują tego typu ćwiczenia?

Sprawiają one to, iż zaangażowany w pracę zostaje każdy mięsień oraz przyczynia się do poprawy naszej sylwetki. Dzięki temu nasze ciało zostaje w idealny sposób wysmuklone. Dzieje się tak z tego powodu, iż interwały sprawiają, iż zaczynamy szybciej spalać kalorie, a zatem gubimy zbędne kilogramy. Każde ćwiczenia, nawet te, które wykonujemy samodzielnie w domu, przyniosą rezultaty.

Należy tylko wykonywać je poprawnie, razem z naszym internetowym trenerem. Pamiętajmy również, iż podczas wykonywania wysiłku fizycznego, nie możemy zapomnieć o tym, aby pić dużo wody. Przed rozpoczęciem treningu powinniśmy przygotować sobie butelkę wody niegazowanej. W każdej przerwie pijmy chociaż kilka łyków.

Trening tego typu szybko spowodują, iż pierwsze efekty będą zauważalne w postaci szczuplejszego ciała. Z całą pewnością zmobilizuje to każdego do tego, żeby dbać o siebie i dalej trenować.

Ćwiczyć swoje ciało można zacząć tak naprawdę w każdym wieku. Jest to istotne nie tylko dlatego, aby nasza sylwetka pięknie się prezentowała, lecz również w takim celu, żebyśmy były zdrowe. Warto podjąć wyzwanie z trenerką, bowiem prowadzi zajęcia z uśmiechem na ustach, przez co wzrasta motywacja i wykonujemy wszystko chętniej. Jak wiadomo – w zdrowym ciele zdrowy duch! Dlatego najwyższy czas wziąć się za siebie.

Koniecznie przeczytaj:

  Fat burning - chudnij tańcząc
Oceń artykuł

2 Comments

  1. do Admina: Po jakim czasie sa efekty i ile razy w tygodniu nalezy je robic?

    Odpowiedz
  2. Dolaczam sie do pytania o efekty. cwiczac piec razy w tygodniu + A6W (wersja 7 tyg.)? Czy zejdzie mi cos przy tym z brzuszka?

    Odpowiedz

Leave a Comment

Twój adre e-mail nie będzie widoczny. Pole wymagane oznaczone są gwiazdką (*)