Type to search

30-dniowe spalanie tłuszczu

Czym jest 30-dniowe wyzwanie spalania tłuszczu? To regularnie odbywający się 10-minutowy trening z obniżonym spalaniem tkanki tłuszczowej, który przypadnie do gustu każdemu, kto chce aktywnie i zdrowo żyć, spalać zbędne kilogramy i utrzymywać dobrą kondycję. Co uzyskamy dzięki takiemu treningowi i z czego się składa?

Poza spalaniem tłuszczu trening ma na celu ubarwienie bioder, ud i nóg. Całość jest mieszanką ćwiczeń cardio i treningu siłowego. Dzięki niemu znacznie ujędrnisz i wyrzeźbisz dolną część ciała. Ta rutynowa sesja treningowa obejmuje 4 rundy po 10 ćwiczeń wysiłkowych, mających na celu budowę mięśni beztłuszczowych i zwiększenie możliwości utraty wagi w celu zdobycia wymarzonej sylwetki i zdrowej kondycji!

Jak wygląda taki trening?

Trening trwa 30 dni i jest prowadzony przez Astrid McGuire, która przez cały czas trwania treningów motywuje Cię do działania i skłania do dalszych osiągnięć. Dzięki temu wykorzystujesz 100% potencjału ćwiczeń i pomaga Ci wyciągnąć z nich jak najwięcej, a to z kolei przekłada się na prawidłową formę. Dodatkowo aktywowane są mięśnie brzucha przy okazji ćwiczeń dolnych partii ciała.

Wykonywane są takie pozycje jak „krzesło”, przysiady boczne, kopnięcia boczne, skoki, przysiady, rzuty na skos, skoki i wiele innych ćwiczeń dokładnie wytłumaczonych i przedstawionych w kilku seriach, dzięki czemu uzyskujemy maksymalne rezultaty.

Jak przygotować się do takiego treningu?

Po pierwsze warto uprzednio samemu zadbać o dobrą kondycję, uprawiając codzienną gimnastykę, chociażby lekkie ćwiczenia bądź jeździć na rowerze, spacerować. To dobry fundament, by zacząć profesjonalne treningi, które u osób bez dobrego przygotowania mogą spowodować tylko zakwasy, ból mięśni i niechęć.

Ponadto warto zaopatrzyć się w wygodne ubrania, najlepiej dresy lub ubrania wykonane z elastycznych materiałów, przepuszczających powietrze. Wieszaki w sklepach sportowych wręcz uginają się od takich ubrań, więc spokojnie znajdziemy coś dla siebie.

Przed treningiem przygotuj ręcznik i butelkę wody. Uzupełnianie wody w organizmie, tym bardziej przy takim wysiłku fizycznym jest bardzo ważna. Pamiętaj, że podczas ćwiczeń wraz z potem tracimy ją, co łatwo zauważymy odczuciem słabości.

Warto również pamiętać, że treningi można modyfikować zgodnie z własnymi możliwościami. Zawsze możesz zrobić chwilową przerwę, napić się wody, zrobić kilka głębokich wdechów i jechać dalej! To nie trening wytrzymałościowy, zatem postępuj zgodnie z sygnałami, które daje Ci organizm. Dostosuj samodzielnie formę, okresy odpoczynku i ilości powtórzeń do własnej sprawności.

Tylko w taki sposób wydobędziesz z treningów to, co najlepsze i poczujesz się lepiej! Zaledwie 10 minut może znacznie poprawić Twoją kondycję, dodać Ci witalności i energii do działania i przede wszystkim… spalić tłuszcz!

30-dniowe spalanie tłuszczu

Koniecznie przeczytaj:

Oceń artykuł

Leave a Comment

Twój adre e-mail nie będzie widoczny. Pole wymagane oznaczone są gwiazdką (*)