Wpisz co chcesz wyszukać...

Ćwiczenia na nogi z Mel B – 10 minutowy trening na nogi

Trener 6 lat ago

Witajcie po kilku dniach nieobecności. Tak jak obiecałam mam dla was kolejne ćwiczenia odchudzające z Mel B – tym razem będą to ćwiczenia na nogi. Ten trening na nogi z Mel B trwa zaledwie 10 minut, ale daje naprawdę świetne efekty, więc zapraszam do ćwiczenia.

Te ćwiczenia na nogi z Mel B mają na celu kształtować i ujędrniać ciało. Podczas tych ćwiczeń nogi wzmacniają się i ujędrniają, a także wyszczuplają. Jeśli lubicie ćwiczenia z Mel B to zapraszam serdecznie na 10 minutowy trening nóg.

Jeśli lubicie ćwiczenia z Mel B to mam dla was kolejną propozycję – 10 minutowy trening na nogi. Ćwiczenia te są proste i przyjemne, ale również wymagające, przez co cechują się wysoką skutecznością.

Ćwiczenia wykonuje się co 2 dni. Jeśli chodzi o efekty to widać je po około półtorej miesiąca. Jakie to będę efekty? To już zależy od was – u każdego efekty są inne, nie ma określonej reguły. Z opinii wynika, że po tych ćwiczeniach można zauważyć wyraźnie szczuplejsze, jędrniejsze i mocniejsze nogi.

Jeśli chodzi o rozrost mięśni to nie należy się go obawiać – trzeba by było ćwiczyć kilka godzin dziennie, codziennie przez bardzo długi okres czasu.

Tak, więc bez obaw możecie wykonywać te ćwiczenia na nogi z Mel B a nawet łączyć je z innymi ćwiczeniami na nogi – oczywiście w ramach zdrowego rozsądku.

Wszystkie ćwiczenia na nogi z Mel B są dokładnie pokazane na filmie poniżej, więc nie będę się o nich rozpisywać – zapraszam na trening 🙂

  Ćwiczenia odchudzające z Mel B - Trening całego ciała
  Trening ABS z Mel B - Moją i Twoją idolką!
  Wspólne trenowanie - siłownia, fitness czy trening w domu?
  Ćwiczenia odchudzające z Mel B - Trening całego ciała
  Wspólne trenowanie - siłownia, fitness czy trening w domu?
Oceń artykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

1 Komentarzy

  1. Dobry pomysl Po godzinach siedzenia w szkole,przy lekcjach i przy komputerze przyda mi sie takie cos. :>

    Odpowiedz

Napisz komentarz

Twój adre e-mail nie będzie widoczny. Pole wymagane oznaczone są gwiazdką (*)