Type to search

Ćwiczenia na nogi z Mel B – 10 minutowy trening na nogi

Witajcie po kilku dniach nieobecności. Tak jak obiecałam mam dla was kolejne ćwiczenia odchudzające z Mel B – tym razem będą to ćwiczenia na nogi. Ten trening na nogi z Mel B trwa zaledwie 10 minut, ale daje naprawdę świetne efekty, więc zapraszam do ćwiczenia.

Te ćwiczenia na nogi z Mel B mają na celu kształtować i ujędrniać ciało. Podczas tych ćwiczeń nogi wzmacniają się i ujędrniają, a także wyszczuplają. Jeśli lubicie ćwiczenia z Mel B, to zapraszam serdecznie na 10-minutowy trening nóg.

Jeśli lubicie ćwiczenia z Mel B to mam dla was kolejną propozycję – 10-minutowy trening na nogi. Ćwiczenia te są proste i przyjemne, ale również wymagające, przez co cechują się wysoką skutecznością.

Ćwiczenia wykonuje się co 2 dni. Jeśli chodzi o efekty to widać je po około półtora miesiąca. Jakie to będę efekty? To już zależy od was – u każdego efekty są inne, nie ma określonej reguły. Z opinii wynika, że po tych ćwiczeniach można zauważyć wyraźnie szczuplejsze, jędrniejsze i mocniejsze nogi.

Jeśli chodzi o rozrost mięśni, to nie należy się go obawiać – trzeba by było ćwiczyć kilka godzin dziennie, codziennie przez bardzo długi okres czasu.

Tak, więc bez obaw możecie wykonywać te ćwiczenia na nogi z Mel B, a nawet łączyć je z innymi ćwiczeniami na nogi – oczywiście w ramach zdrowego rozsądku.

Wszystkie ćwiczenia na nogi z Mel B są dokładnie pokazane na filmie poniżej, więc nie będę się o nich rozpisywać – zapraszam na trening.

Koniecznie przeczytaj:

  Ćwiczenia odchudzające z Mel B - Trening całego ciała
Oceń artykuł

1 Comments

  1. Dobry pomysl Po godzinach siedzenia w szkole,przy lekcjach i przy komputerze przyda mi sie takie cos. :>

    Odpowiedz

Leave a Comment

Twój adre e-mail nie będzie widoczny. Pole wymagane oznaczone są gwiazdką (*)