Type to search

Trening Spartakusa? spal tłuszcz, wzmocnij i wyrzeźb ciało!

Tym razem na naszym portalu zamieszczamy coś dla mężczyzn. Chcesz cieszyć się wysportowaną sylwetką? Może chcesz spalić zbędny tłuszcz, który zalega na twoim brzuchu, udach i ramionach? Pokażemy Ci, jak tego dokonać w zaskakująco szybkim tempie poświęcając trzy razy w tygodniu około 45 min na trening ogólnorozwojowy Spartakusa.

Zapraszamy wszystkich Panów do ćwiczenia. Dość często udzielacie się na naszym portalu, więc mamy coś specjalnie dla was. Ten trening jest dość wyczerpujący, ale trzymam za was kciuki!

Co mi da Trening Spartakusa?

Trening Spartakusa pozwala nie tylko spalić zbędny tłuszcz, ale również wzmocnić i wyrzeźbić swoje mięśnie. Efekty widać w zaskakującym tempie, a na trening poświęcasz jedynie 45 minut trzy razy w tygodniu, wykonując w tym czasie 10 ćwiczeń ogólnorozwojowych. Wszystkie ćwiczenia wykorzystywane w treningu w połączeniu ze sobą angażują do pracy wszystkie mięśnie twojego ciała.

Dlaczego Trening Spartakusa jest bardzo efektywny?

Wykonując trening Spartakusa, nie musisz liczyć ilości powtórzeń. Każde ćwiczenie trwa 60 sekund i należy wykonywać go w jak największym możliwym tempie. Jest to morderczy trening, który zmusza do pracy wszystkie mięśnie w danym czasie, dlatego też trening Spartakusa jest bardzo efektywny.

Dzięki temu treningowi osiągniesz swoją wymarzoną sylwetkę. Od szerokiej klatki, poprzez ramiona, aż do pięknego wyrzeźbionego brzucha.

Plan treningowy

Plan treningowy Spartkausa składa się z 10 ćwiczeń, które należy wykonywać 3 razy w tygodniu. Wykonaj po jednej serii każdego ćwiczenia. Seria trwa 60 sekund, wykonuj w tym czasie jak największą ilość powtórzeń, nie zapominając o poprawnej technice wykonywania ćwiczenia. Przerwy pomiędzy kolejnymi ćwiczeniami nie powinny przekraczać 15 sekund.

Intensywność to klucz!

Trening Spartakusa ma by jak najbardziej intensywny, by pobudzić metabolizm do działania. Po wykonaniu wszystkich serii ćwiczeń powtórz trening jeszcze dwa razy. Pamiętaj, aby przy ćwiczeniach z obciążeniem dobierać sobie odpowiednie ciężary, tak, by w czasie 60 sekund zdołać wykonać od 15 do 20 powtórzeń danej serii.

Jeśli w trakcie serii nie jesteś w stanie wykonać kolejnego powtórzenia, zrób sobie chwilę przerwy i powróć do treningu, by wykonać pełną 60-sekundową serię.

Kompletny trening Spartakusa wraz z opisami poszczególnych ćwiczeń znajdziecie w zamieszczonym poniżej filmiku. Życzę powodzenia.

Koniecznie przeczytaj:

  Ćwiczenia na mięśnie brzucha cz.2
Oceń artykuł

11 Comments

 1. czy ten trening moze wykonywac kobieta?

  Odpowiedz
 2. Do Admina: czy jako kobieta moge dziennie wykonywac rano 7 min tego treningu?

  Odpowiedz
 3. do women – jesli pragnie wyrzeźbic sylwetke i miesnie to moze

  Odpowiedz
 4. do xMarutax – jak wyzej

  Odpowiedz
 5. Czy ten trening jest bardziej na wzmocnienie miesni, rzeźbe czy mozna go wykorzystac do odchudzania?

  Odpowiedz
 6. Czy mozna cwiczyc bez ciezarkow?

  Odpowiedz
 7. do Heaven- po trochu na wszystko

  Odpowiedz
 8. do women – mozna, ale efekt bedzie nieco mniejszy

  Odpowiedz
 9. Czy ten trening moze wykonywac 16 latek

  Odpowiedz
 10. Czy trenjng moga wykonywac geje?

  Odpowiedz
 11. do guy – oczywiscie moga

  Odpowiedz

Leave a Comment

Twój adre e-mail nie będzie widoczny. Pole wymagane oznaczone są gwiazdką (*)