Aerobiczna 6 Weidera znakomicie sprawdza się również przy pozbywaniu się oponki z brzucha, która jest problemem wielu kobiet i mężczyzn. A6W to zestaw ćwiczeń, który pozwoli wam w niedługim czasie cieszyć się pięknym brzuchem,a wakacje już tuż tuż, więc płaski brzuszek się przyda.
A6W czyli Aerobiczna 6 Weidera to zestaw dla każdego niezależnie od wieku i płci. Jest to zestaw, na który składa się 6 bardzo prostych, ale wyczerpujących ćwiczeń, które zostały omówione już we wcześniejszym artykule na ten temat.
Więcej więc możecie poczytać tutaj -> http://www.cwiczenia.org/cwiczenia-na-miesnie-brzucha/aerobiczna-6-weidera/, a w tym artykule skupimy się na tym, jak poprawnie wykonywać a6w dzień po dniu.
Jeśli chcecie wiedzieć jak poprawnie powinna być wykonywana aerobiczna 6 weidera, a także jakie realne efekty może wam ona dać to zapraszam do zapoznania się z filmikami poniżej.
Trochę czasu zestaw ten zabiera, ale naprawdę warto. Aerobiczna 6 Weidera to nie tylko kształtowanie mięśni brzucha, ale również i spalanie zbędnych kilogramów, a więc polecam i zapraszam do ćwiczenia razem z nami : )
Witam Admina
Ja z prosba, mianowicie – czy mozna prosic o wiecej zestawow cardio?
Mowiac zestawy mam na mysli cale serie cwiczeń, ktore trwalyby okolo 20 minut
ile mozna schudnac cwiczac codziennie i po jakim czasie??? zalezy mi na utracie wagi w okolo miesiac…. musze schudnac 10 kilo… czy miesiac wystarczy??
do xxx – tak, postaramy sie takie dodac
do mila – wykonujac wszystkie cwiczenia podane powyzej, dokladajac do tego diete 10kg w miesiac jest realne
wykonuje codziennie cwiczenia z pierwszego filmiku (sa naprawde dobre) potem cwiczenia na plecy, dodatkowo na brzuch (na ta czesc ciala jestem nabardziej uczulona i skakanka, tyle na ile pozwala mi praca (opiekuje sie starsza babcia) w domu rowerek. do tego dieta. ciekawe ile uda mi sie schudnac. trzymajcie kciuki
ile mozna schudnac w okolo 1 tydzień ?
czy uda mi sie w tydzień 2-3kg schudnac ??
do nnn – tak, 2kg w tydzień sa mozliwe
witam dzis zaczelam trening calego ciala i dodatkowo jescze robie cwiczenia na spalenie tkanki tluszczowej myslicie ze to pomoze mi schudnac jak bede cwiczyc 30 minut dziennie i trzymac diete ? prosze o jakas odpowiedz
do olcia – tak, to powinno pomoc
dziekuje za odpowiedz
jakie cwiczenia na spalanie tkanki tluszczowej?
Czy uda mi sie schudnac do wakacji ? Bardzo mi na tym zalezy .
witam chcialem zapytac czy te ciczenia z zestawu cardiowytarczy ze bede robil raz dziennie i powinno mi pomoc :] prosze o odpowiedz
zaczalem robic cwiczenia cardio od 2 dni jak myslicie robie te cwiczenia 2 razy dziennie do tego jeszcze cwiczenia z ciezarkami i cwiczenia na spalenie tkanki tluszczowej dam rade zrzucic cos
musze scudnac 25kg w 3 miesiace czy przy codzinnym godzinnym cwiczeniu i przestrzeganiu jest to mozliwe?
do ulka – jest ich duzo u nas, jesli nie lubisz klasycznych cwiczeń to polecam fat burning
do Magdzia – to zalezy od organizmu
do Anz – potrzebne beda jakies 2 miesiace
do Admin wielkie dzieki za odpowiedz to nawet jeszcze lepiej
Dzis zaczynam cwiczyc razem z filmikami, mam nadzieje, ze cos mi pomoga i uda mi sie schudnac. Trzymam kciuki sama za siebie
Czy wykonujac trening calego ciala schudne w udach i posladkach ?
do Donia10 – tak
JAkie cwiczenia musze wykonac by w miesiac schudnac 10 kg .? Czy tylko cwiczenia z filmiku na cale cialo wystarcza.?
Czy te cwiczenia na pewno pomagaja ? I jakim czasie mozna spodziewac sie pierwszych efektow ?
Czy te cwiczenia fitness ktos probowal robic ? A jak tak to komus pomogly ??
do nina – po miesiacu
pijcie jeszcze 2 szklanki wody przed kazdym posilkiem …
Filmiki nie dziala tylko u mnie? widze czarne kwadraty…
bardzo fajne cwiczenia, przez ile musialabym to robic zeby schudnac 10 kg?
Ile mozna zrzucic na wadze wykonujac cwiczenia Reduce Tummy przez tydzień ?
do plah – pewnie masz stary flash player – zainstaluj nowa wtyczke i bedzie dzialac
do ) – ok miesiac
do tha – ok 4-5 kg
Moja waga wynosi 58 kg przy wzroscie 162. Mam faldki na brzuchu. Jakie cwiczenia dla mnie beda najlepsze na plaski brzuch? Jakies inne niz brzuszki, poniewaz po brzuszkach i polbrzuszkach boli mnie glowa. Prosze o odpowiedź . Czy uda mi sie uzyskac plaski brzuch w 2 tygodnie?
do Duńka – wybierz cwiczenia na plaski brzuch w tydzień
Cwiczac ABS ok 2 godzin dziennie ile mozna schudnac w miesiac?
chce schudnoac 10 kilo w 2 miesiace czy dodatkowe chodzenie intrwalowe 1 godzine co dziennie zwiekszy moje szanse na 10 kilo mniej + ciczenia
jedno pytanie… ile uda mi sie schudnac gdy polacze trening na cale cialo z zabojczym treningiem na nogi i posladki przez miesiac…i czy to nie wplynie jedynie na rozbudowe mojej tkanki miesniowej?
do Justyna – ok 8kg
do karola – tak, szanse wzrosna
Witam. Waze 125 kg przy wzroscie 185 cm. To duza otylosc dlatego chce zrzucic wage o okolo 30 kg. Ile potrzebuje czasu na osiagniecie celu przy codziennym cwiczeniu z pierwszego filmiku (20 minut dziennie)? Czy jest to w ogole mozliwe. I czy moglby mi ktos polecic jakas diete bo wiem , ze bez diety nic nie schudne , a bardzo mi na tym zalezy i nie chodzi mi tylko o wyglad , ale i o zdrowie. Z gory dziekuje za odpowiedź.
do Tio – tylko cwiczac jeden filmik tak duzych efektow nie osiagniesz. Jesli bedziesz wykonywac rozne zestawy cwiczeń do 3-4 miesiace powinny starczyc. Jesli chodzi o diete to jest ich wiele – ja polecam South Beach
Dzieki za odpowiedz. dorzuce do tego troche biegania i gry w jakies sporty i powinno to lepiej wygladac.
ile mozna schudnac wykonujac codziennie rozgrzewke, trening calego ciala i ten pierwszy fitness ??
do mart – w tydzień okolo 2-3kg bez diety
trzymam za was wszystkich kciuki! dacie rade. zbilansowana dieta + cwiczenia=sukces
NIGDY SIe NIE PODDAWAJCIE
stronka super!
co musze zrobic zeby schudnac 20 kg w 2 miesiace?
w ile mogw zrzucic 30 kig ? i jak to zrobic wystarczy wykonywac cwiczenia reduce tummy codziennie i jesc mniej ?
do jik – cwiczyc i trzymac diete
do Duzy – cwiczenia z tego postu i schudnij nawet 25 kg, do tego jakas dieta – nie ma konkretnych wskazań. Okolo 3-4 miesiace
Witam. Waze 140 kg przy wzroscie 180cm. Jakie cwiczenia byscie polecili i jaka diete?? Ile by trwalo zrzucenie tego nadmiaru tluszczu??
czy cwiczenia te nie rozbuduja miesni? Nie chcialabym, aby miesnie, szczegolnie nog – lydek, zostaly rozbudowane.
Polecam cwiczenia z Mel B. Codziennie 20 minutowy trening calego ciala + 15 min trening cardio + 10 min trening nog + 10 min trening posladkow.cwicze w ten sposob od 4.07.12.
Wazylam 57,6 kg.Dzis moja waga wynosi 53,0 kg.
Cala sylwetka ulega poprawie, nogi sa smuklejsze i prawie calkiem pozbylam sie celulitu. Pupa tez jest zgrabniejsza a posladki twardsze.
Ja dodatkowo 0,5 godz. cwicze jeszcze na stepperze.
Naprawde polecam filmiki z cwiczeniami z Mel B.
Jakby co mi zrzucenie 12 kilo zajelo pol roku mialam fitness 2 razy w tygodniu plus dieta poźniej cwiczylam tez godzinny aerobic w domu. Niestety shcudnieciem nacieszylam sie tylko rok bo maly stres i efekt jo-jo zaczal o sobie dawac znac i taka jak wtedy zaczelam zrzucac od 70 kg to po efekcie jo-jo musze teraz zeskakiwac z 90 uwazajcie dziewczyny na odchudzania przedewszystkim nie glodźcie sie. Ja dostalam nauczke i bede bardziej sie teraz pilnowac by utrzymac figure o ktora walcze.Pozdrawiam i zycze Wam powodzenia
jaka diete musze trzymac i ile czasu zajmie mi mniej iecej zrzucenie 20 kg?? cwiczenia bede wykonywala coziennie ale dieta… czy mozna jesc normalnie ale unikajac fast foodow i jedzac mniej
?7
Witaj Admin!
Czy nalezy wykonywac cwiczenia z jednego filmiku czy ze wszystkich????
Witaj Admin mam 13 lat, 150 cm wzrostu i waze 58 kg.
Czy wykonujac cwiczenia fitnes dla otylych pozdbende sie zbendnych kg w dwa mniesiace??
do PYTANKO??? – dla pelnej i lepszej skutecznosci ze wszystkich
do MMMMM -to nie sa odpowiednie cwiczenia dla ciebie
Hej! Mam 14 lat, 165 cm wzrostu i waze 80kg. Co musze robic by przez do 3 miesiecy pozbyc sie 20-25kg BEZ DIETY. Nie jem slodyczy ani fast foodow ale musze miec jakies tam bialka czy cos ;p Pozdrawiam
Hej! Mam 14 lat, 165 cm wzrostu i 80kg. Co musze robic by schudnac 20-25kg w 3 miesiace bez diety?
A jake cwiczenia bys mi polecila?!
Musze stracic zbedne kilogramy!
do Hubert103 – cwiczyc
dupa nie schudne
Witam. Mam 28 lat 158 cm wzrostu i wazylam 87/88kg (nie udalo mi sie zrzucic po 2 ciazy), Od 3 tygodni jestem na “diecie” zM czyli max 600kcal w sumie bez problemow czy wielkich wyrzeczeń, nie jem po 18 , pije dokladnie 3l wody mineralnej dziennie + kawa rano. Do tego slimitin aqa, cidrex, aqua-femin. Od 3 tygodni cwicze codziennie po 40 minut – rozgrzewka, 10 minut z total body workout , okolo 16-20 minut z tummy , potem cwiczenia na wyszczuplenie brzucha (tak jak filmik), cwiczenia na uda w 5 minut i cwiczenia z 6 weidera ale nie program. I moja waga wariuje – w sumie zrzucilam przez 3 tyg – 2,5 kg . Waga raz pokazuje 84 na nastepny dzien 85 i tak w kolko. Zrobilam badania hormonow tarczycy – wszystko ok. nie jestem wstanie chodzic na cwiczenia ani silownie bo jestem sama z dwojka malych dzieci, po pierwszej ciazy zrzucilam ponad 30 kg w okolo 7 miesiecy ale wtey mialam pod reka dziadkow, a wtedy szlam na rower i silownie. Co moge jeszcze robic? Czuje ze kondycja mi sie poprawia – po pierwszym tyg budzilam sie z zakwasami teraz zero problemow. Co jeszcze moge robic? Zmienic cwiczenia? Zaciecie mam i chce zrzucic minimum 20 kg, ale wiadomo brak efektow = dolek.
do Anka – cwiczyc, mozliwe w miesiac
Witam
przy wzroscie 167 waze 78 kg co zrobic zeby zrzucic 10 kilogramow i w jakim czasie jest to mozliwe?
witam. mam 160 i waze okolo 90 kilo. mam 20 lat. w ciagu trzech lat tak przytylam z 60kg na 90kg ktore cwiczenia najlepiej pozwola mi spalic tluszcz i wrocic do starej wagi?
do magda – te cwiczenia tutaj sa skuteczne i odpowiednie
Witam. Rano cwicze filmik Total body workout a wieczorem Reduce tummy. Przed kazdymi cwiczeniami wykonuje jeszcze rozgrzewke jak na filmiku. CZy to dobry sposob cwiczeń czy jednak wszystkie cwiczenia trzeba naraz wykonywac?
do Admina – dziekuje serdecznie za pomoc. fajna i pomocna strona
Witam. Czy cwiczenia mozna wykonywac z obciaznikami? Na rece po 0,5 kg a na nogi po 1,5 kg? Czy przez to nie rozbuduja sie miesnie?
do Milka – ok 5kg
Witam, ile moge schudnac cwiczac zgodnie z ostatnim filmikiem i trzymajac odpowiednia diete w 2 miesiace?
do katarzyna – dobry sposob w tym przypadku nie trzeba wszystkich jednoczesnie
do popek – mozna tak wykonywac
Cwiczac tylko rozgrzewke i ten pierwszy filmik Total Body Workout po jakim czasie bedzie widac efekty?
do popek100 – to zalezy – zwykle pierwsze efekty widac po miesiacu / dwoch
te cwiczenia sa trudne, zwlaszcza dla osoby ktora wazy 85 kg :/.
Waze 65 kg przy wzroscie 154 kg ;/
Ile uda mi sie schudnac w 2 mieciace jesli bd wykonywac cwiczenia na cale cialo 4 razy w tyg i do tego 2 razy w tyg bd skakac na skakance przez 20 minut ???
Czy zeby byly efekty trzeba wykonywac wszystkie te cwiczenia czy wystarczy tylko np zestaw na cale cialo codziennie??
Mam 13 lat i waze 56kg!! Chcialabym zrzucic pare kg.Mglibyscie podac jakies cwiczenia dla mnie??? Bardzo prosze
do Madd – wyprobuj zumbe albo fat burning
do Admin: jak lepiej jest cwiczyc w ciagu dnia: rozbic godzine codziennych cwiczeń np na 3 razy po 20 minut (np z rana na brzuch, w poludnie na nogi, a na koniec dnia zostawic np bieganie), czy od razu 60 minut? co da lepsze efekty? znam swoje BMI, przekroczylam juz granice otylosci. nie cwicze z zegarkiem w reku, ale staram sie nie schodzic z czasem ponizej godziny dziennie, wiec czasami cwiczenia sie przedluzaja do tej pory rozbijalam sobie cwiczenia na czesci i dobrze sie z tym czuje, ale moze drugi sposob bedzie lepszy? Poki co nie widze za duzych efektow, bo cwicze za krotko, raptem 2 tygodnie… Ile czasu powinnam dac sobie na pierwsze efekty?
do MrsEmi – lepiej od razy. Minimum miesiac
Zaczynam oddzis.Odezwe sie za tydzień i zobaczymy.
moge korzystac z tych cwiczeń, mimo, ze nie jestem otyla? nie mam konkretnego miejsca z ktorego chciialabym sie pozbyc paru kg lecz bardziej mi zalezy na ogolnym zrzuceniu wagi. pomoga mi?
dl umno – oczywiscie mozesz
Do Admina ile mozna schudnac w miesiac??
Bardzo mi na tym zalezy, poniewaz mam nadwage i chciala bym sie jej pozbyc.
do xxDDXX – minimum 1kg Nie da sie tego okreslic jednoznacznie. Kazdy chudnie inaczej
Mam niedobor hormonow tarczycy . Czy te cwiczenia pomoga mi schudnac? Mam 14 lat i waze ok 70 kg. Prosze o pomoc.
do Dzoanna – powinny ci pomoc
Panie Adminie, waze 95kg. i chce zrzucic ok 20kg.
Czy cwiczenia na cale cialo 30 min dziennie przez ok. pol roku mi pomoze osiagnac cel?
do wuuum – tak
Do admina , mam 14 lat i waze 69 kg przy wzroscie 172cm ,czy moglabym schudnac 10 kg w 3 miesiace z dieta i cwiczeniami codziennie po ok. 30 min. ?
czy mozecie dodac jeszcze jakiejs filmiki .Bylabym bardzo wdzieczna
do aga – tak jest to mozliwe
Mam pytanie do Admina czy cwiczac codziennie z filmiku ultimate upper body workout, robiac A6W, 2×25 pompek plus 100 pajacykow, 50 brzuszkow a procz tego bedac na SB diet jestem w stanie schudnac 10 kilo w ciagu miesiaca i zrzucic brzuch po ciazy?
Z gory dziekuje za odpowiedz
do Rudzielec – mysle, ze 2 miesiace powinny wystarczyc
Witam, mam 171 cm wzrostu, waga 92 kg, mam 20 lat.. Czy stosujac wszystkie cwiczenia z wszystkich filmikow, trzymajac diete (nie jem masla, chleba bialego, tlustej wedliny, zoltego sera, tlustego miesa, ziemniakow)… Nie pijac Kawy, Coca-Coli i Herbaty, ale pijac wode gazowana. Czy schudne 20-25 kg w 2-3 miesiace? Adminie Prosze o szybka odpowiedź… Pozdrawiam
Witam, cwiczac codziennie 30 minut z zestawu cwiczeń efit i robiac dodatkowo ok 100 pompek, ile mniej wiecej uda sie zrzucic w miesiac, dwa?
Musze schudnac 30kg po ciazy jak najszybciej czy z tymi cwiczeniami uda mi sie to i w jakim czasie??Prosze o szybka odpowiedz
do kasia – moze 3 moze 5 moze wiecej ciezko okreslic u kazdego jest inaczej
musicie polozyc sie na poduszce i lekko unnocic rece
Musze schudnac 30kg po ciazy jak najszybciej czy z tymi cwiczeniami uda mi sie to i w jakim czasie??Prosze o szybka odpowiedz
Chciala bym do wakacji schudnac 20kg.CZy jest to mozliwe? jak to zrobic bez brania zadnych tabletek i diety. Znaczy chciala bym wiedziec czego moge jesc wiecej a czego mniej. I jakie cwiczenia w wiekszosci mam stosowac. Z gory DZIeKUJE za odpowiedź.
do Kinia – jak najbardziej te cwiczenia sa dla ciebie
do RozA- wykonujac te cwiczenia jest to mozliwe
do Agnieszka – powinno ci sie udac
Czy jezeli zaczne cwiczyc teraz to uda mi sie pozbyc do wakacji 20kg? Pomijajac filmik 3 bo jakos mi nie dziala.
Ja nie mam zbyt duzo czas i nie lubie diet i cze jest ktos w stanie polecic mi cwiczenie – bardzo lubie cwoczyc
Witam mam pytanie ile mozna schudnac w miesiac wkonujac “cwiczenia dla otylych na cale cialo”, “cwiczenia na wewnetrzna czesc ud” i “Plaski brzuich w tydzień”?
do Karola – to zalezy od twojego organizmu – moze to byc 2kg a moze nawet 5kg i wiecej
Pytanie do Admina: Jesli bede wykonywala “cwiczenia dla otylych na cale cialo” to ile uda mi sie schudnac w miesiac?
do neti – cwiczenia na boczki, cwiczenia na brzuch w 8 tygodni, fat burning i hula hop 30-60min dziennie
witam warze okolo 90 kg biust 118 cm,talia 100 cm,uda 102 cm no i moj najwiekszy bol to odstajace boczki i wystajacy brzuch w torym wygladam jak bym byla w zaawansowanej ciazy 114 cm jak moge sie ich pozbyc??? prosze o pomoc chcialabym sie pozbyc ich jak najszybciej czy sa jakies cwiczenia ktore mogly by mi pomoc????
do Hanna – wyprobuj fat burning
Witam Adminie, mam 8 kg nadwagi. Potrzebuje schudnac w ciagu 2 miesiecy. Mam zla kondycje. Nie posiadam w domu hantli Chcialabym schudnac szczegolnie z bioder i ud. Probowalam cwiczeń ze strony tj. na biodra i szcuple uda w 5 minut oraz na boczki, jednak po miesiacu nie ma zadnych efektow ani wagowych ani wymiarowych, jednak uda sa twardsze. Nie mam w ciagu dnia zbyt wiele czasu na cwiczenia ( do 30 minut jedynie). Stosuje diete 8-godzinna czyli jem 5 posilkow od 10 do 18. Zwracam sie o pomoc poki mam jeszcze troche motywacji Z gory dziekuje za pomoc
Waze ok 185 kg (dokladnie nie wiembo nie mam takiej wagi na ktorej moge sie zwarzyc) i mam 195 cm zrostu. Chcialbym zaczac cwiczyc ale nie wiem jak to zrobic zeby sobie nie zaszkodzic. No i chcialbym zrzucic ok60 kg z tego co mam . JAk sie za to zabrac ??
do paula – ok 2 miesiace
Do admin: Jaki czas zajeloby mi schudniecie 15 kg jezeli bede wykonywac te cwiczenia oraz cwiczenia na uda w 5 min i stosujac lekka diete?
Pytanie do Admina czy cwiczac codziennie przez 30 min schudne 20kg do 30kg do tego dieta warze 78kg przy wzroscie 163cm
Witam! Mam 168 wzrostu 112 kg wagi. Chcialabym sie zapytac czy cwiczac ” cwieczenia dla otylych na cale cialo” 30 minut dziennie i ograniczajac jedzenie pomoze mi to cos? jesli tak to ile w przyblizeniu na miesiac? Wiem ze to zalezy od ogranizmu
Witam, mam 17 lat, waze 112 kg, przy wzroscie 171 cm. Gdybym stosowala te cwiczenia, i diete, jest szansa ze uda mi sie schudnac przynajmniej 30 kilo, do nastepnej zimy?
Drogi Adminie jesli bede wykonywala cwiczenia codziennie po 2-3 godziny plus dodala diete “South Beach” czy uda mi sie schudnac 15-20 kg w 2 miesiace? Czekam na odpowiedz. Pozdrawiam!
do Karola – raczej nie, ale wszystko zalezy od organizmu
Witam. Mam pytanie do admina: Czy jesli raz na jakis czas zdarzy mi sie dzień bez cwiczeń to bardzo zmniejszy to skutecznosc?
Do Admina. Ile moge schudnac przez tydzień wykonujac codziennie po dwa razy “Total Body Workout” i “Reduce Tummy” ?
cwicze od dwoch tygodni Total Body Workout i schudlam 3KG!!!! Pierwsze trzy dni byly straszne(kondycja 0% zakwasy 100%) Juz jest o niebo lepiej!!!Tluszczyk zbieral sie dlugo wiec zrzucenie go tez potrwa(a waze 120kg przy wzroscie 164cm) Zamiast pytac ile schudniecie jesli…. bierzcie sie za cwiczenia i chudnijcie;-)!!!!Pozdrawiam:-)
do notorious – polecam diete south beach lub na naszym forum – http://www.cwiczenia.org/forum/threads/dieta-50-50.28/ – podano ciekawa diete 50/50
Admin. Mam pytanie.Mam ponad 115 kg i 189 wzrostu. Moim najwiekszym problem jest duzy brzuch.Dzis zaczalem wykonywac cwiczenie z powyzszych filmikow.I moje jest pytanie jaka polecasz diete do tych cwiczeń??.W internecie jest ich wiele,niestety nie mam pojecia ktore moze byc odpowiednia. Moja duza waga wziela sie z fast foodow i nieregularnego trybu zycia. Od dzis zero jakichkolwiek fastfoodow itd. Z gory dzieki za odp.
do Natalia. – schudnij nawet 25kg
Witam.
Mam 18 lat waze 112 kg i mam 169 wzrostu.
Jestem pod kontrola dietetyka i chce schudnac do czerwca 10 kg.
Nie wiem jakie cwiczenia mi w tym pomoga .
Prosze o nazwy tych cwiczeń.
Prosze o pomoc i szybka odpowiedz .
Witam. Czy wykonujac 6Weidera+ cwiczenia z pierwszego filmiku i na koniec “total body” dam rade pozbyc sie tkanki tluszczowej? (niezalezy mi piekielnie na czasie). jesli chodzi o diete to bede w stanie chyba tylko zrezygnowac z alkoholu, slodyczy i smazonego Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
Czy jesli bede robic rozgrzewke 2 razy w ciagu dnia i cwiczenia dla otylych na cale cialo to w ciagu dwoch miesiecy schudne 20 kg(z dieta)
Do Admina – Mam 16 lat i przy wzroscie 164 waze 117 kg, wiem, ze to duza otylosc, stosowalam wiele diet ale waga ciagle powraca. Jakie mozecie mi polecic skuteczne cwiczenia i diete?
do izz – te cwiczenia dzialaja na cale cialo wiec i na biodra. Jesli zalezy ci tylko na biodrach to sprawdź te cwiczenia http://www.cwiczenia.org/cwiczenia-wyszczuplajace/cwiczenia-wyszczuplajace-biodra/
ile mozna schudnac tylko na tych cwiczeniach dla otylych bez zadnej konkretnej diety ?
Do Admina, te komentarze sa naprawde zachecajace, jednak chcialabym wiedziec czy wykonujac te cwiczenia schudne w biodrach? I po jakim czasie beda widoczne efekty? A jesli cwiczenia nie sa odpowiednie na biodra, to jakie inne bys mi poleciala?
waze 120kg ,postanowilam schudnac ,wkońcu ,czy te wszystkie cwiczenia nie sa za duzym obciazeniem?chodze na basen , spacery do lasu ,rowerek,silownie na powietrzu ,do tego dieta 5posilkow jak trzeba woda itp.
Jestem po urazie kolana ,co mogla bym jeszcze zrobic,by nie obciazac nogi a chudnac…przy dlugim spacerze noga odmawia mi posluszeństwa.
Mam 17 lat, 160 cm wzrostu i waze 88 kg niestety to tez przez tarczyce na ktora jeestem chora. Teraz biore tabletki ale i tak nie moge schudnac, co mi mozesz poleciec?
Witam. Mam 18 lat, 163cm wzrostu i waze 95 kg. Musze shudnac do 50-55 kg. Ciezko jest mi schudnac poniewam mam dodatkowo niedoczynnosc tarczycy. Jak uda mi sie schudnac pare kilogramow to po pewnym czasie wracam do poprzedniej wagi ( to w najlepszym przypadku) albo przybieram dwa trzy razy tyle co zrzuce. Nie mam zbyt duzo czasu zwlaszcza w roku szkolnym. Rano wstaje o 6 a spac chodze czesto o 23. Prosze o pomoc.
do olka – tak mozesz
czy moge robic te cwiczenia+cwiczenia z ewa chodakowska codziennie? i ile moge schudnac w ok. miesiac ?
Do Admin: czy jezeli bede czwiczyc ok: 4 godzin dziennieto ile mozna schudnac .??.??.
Witam ! Chcialabym sie dowiedziec czy ktos zna tutaj jakies dobre i sprawdzone diety? Mam niestety duza nadwage i chociaz wykonuje duzo cwiczeń, wciaz nadrabiam je jedzeniem.
Cookies najprostsza dieta jest system 9-18 mianowicie sniadanie przed godzina dziewiata rano, a ostatni posilek do 18 . Duzo wody nawet do 3 litrow ,oczywiscie niegazowana mineralna. Najlepiej 5 posilkow dziennie co 3-4 godziny. W ten sposob nie doprowadzisz do wahań cukru w organizmie .Po kilkunastu dniach powinnas zaczac widziec roznice. Pozdrawiam serdecznie.
pytanie do admina czy jak bede cwiczyc godzine dziennie przy wzroscie 155cm i 75 kg to schudne chociaz 5 kg w miesiac?
Witam. Waze stowke, wiec pewnych rzeczy po prostu nie moge robic. Szukam czegos, zeby byc “mniej szeroka” Na razie cwicze codziennie: na rozgrzewke troche wlasnych rozciagajacych, potem tutaj to ostatnie video, potem fat burning, na końcu troche jogi. Mam sporo czasu ale ograniczone miejsce i mozliwosci. Chodzi mi glownie o tzw. boczki, bo jestem gruszko-jablkiem >.<
Do swojego poprzedniego komentarza dodam, ze schudlam juz 3 cm w talii ale niestety tylko 1 cm w biodrach
Angelka, mam taka sama sytuacje, tylko jestem 15 cm wyzsza, heh. Mi sie udaje troche chudnac, gdyz codziennie cwicze, bo mam motywacje I pamietaj, nie od razu Rzym zbudowano ^^
do banaroo – tak jest to mozliwe
witam czy uwazasz , ze w dwa miesiace schudne 30 kg
cwiczac trening kardio(15 min) i cwiczenia na brzuch ( 10min), stosujac sie do diety, schudne 30 kg w 2 miesiace?
Witam. Mam 12 lat 162cm wzrostu i waze 68kg. Czy schudne 20-25kg w dwa miesiace?
@Seba: dwa miesiace to zbyt krotki okres zeby w zdrowy sposob zrzucic tyle kg. Twoja prawidlowa waga jest tez powyzej poziomu do ktorego chcesz zejsc. Sprawdz swoje BMI
Czy ktos juz sprawdzil czy wykonywanie wszystkich cwiczeń na nagraniach daje efekty?
Blagam, wrzuccie taki filmik jak ten z otylymi paniami. Mam spora nadwage i doskonale wiem, ze cwiczenia stad sa ZA TRUDNE dla wielu puszystych pań bez dobrej kondycji.
do Grubas – nie jest to niemozliwe Cos na pewno schudniesz
Drogi Adminie.
Czy to naprawde nie mozliwe pozbyc sie 10kg w 6 miesiecy?
Wykonujac w/w cwiczenia i ograniczajac sie ze wszsytkim?
Myslalam, ze jest dla mnie nadzieja na powrot do normalnego zycia. Dla wyjasnienia. Ograniczenie 6 miesiecy jest wyznaczone przez lekarza. Bez pozbycia sie minimum 10 kg nie bede mogla miec wykonanej waznej operacji..
Witam. Czy wykonujac te WSZYSTKIE cwiczenia + ograniczenie slodyczy itp. mniej jedzenia, wiecej woody uda mi sie do czerwca/ lipca schudnac 10/ 15 kg. Prosze o odpowiedz. To wazne.
do zosia19- te 2 kg spokojnie powinno sie udac
Chcialam sie dowiedziec ile mniej wiecej udaloby mi sie schudnac w ciagu 3 tygodni wykonujac 2 i 3 fitness dorzucajac cwiczenia na brzuch i posladki z mel-b? Nie zalezy mi na kolosalnych rezultatach, dlatego nie zawiode sie jesli to bedzie okolo 2 kg.
Czy skakanie nie obciaza stawow? Zwlaszcza kolan? U osob otylych i z nadwaga stawy sa juz obciazone a podczas skokow polaczonych ze skokami moze i mozna schydnac, ale tez i nabawic sie kontuzji. A kontuzjowane stawy kolan rowna sie lezenie, oszczedzanie sie az do wyleczenia. I potem juz zawsze ten bol bedzie dokuczal.
Osoby otyle nim zacznal cwiczyc powinny sie skonsultowac z lekarzem, fizjoterapeuta a napewno instruktorem fitness – szkoda zdrowia.
do Grubas- bedzie to trudne do wykonania, ale wszystko zalezy od twojego organizmu i twojej motywacji
Witam. Mam 16 lat, 166cm i waze 70kg. Co moge zrobic, by stracic 10-15kg w dwa miesiace??
do MISIUA – zdrowo sie odzywiaj i cwicz cwicz cwicz
do werka – wszystkie zamieszczane cwiczenia sa skuteczne, wybierz zestaw, ktory tobie najbardziej odpowiada
hej, potrzebuje schudnac okolo 15 kg w ciagu 3 miesiecy. Trzymam sie juz diety i chcialabym zaczac solidnie cwiczyc tylko nie mam zielonego pojecia, ktore filmiki jakie udostepniesz pomoglyby mi zrzucic tkanke tluszczowa jak najszybciej. Bede wdzieczna jesli odpowiesz.
witam!mama35 lat waze 98 kg jakie beda najlepsze cwiczenia by jak najszybciej schudnac? dodam jeszcze ze jestem na diecie.DZIeKUJe
Ludzie patrzac na wasze pytania az wlosy mi sie jeza !!! Pytacie ile potrwa zrzucenie 20 30 kg…czy w miesiac ,dwa,trzy sie uda itp….
Niestety z takim nastawieniem bedziecie mieli efekt jojo murowany. ..przy duzej nadwadze lub otylosci nie mozna byc na diecie i cwiczeniach tylko przez jakis czas tu trzeba zmiany na zawsze a wtedy nadwaga nie wroci.
mam 23 lata 117kg przy wzroscie 169cm, wiem ze to duza nadwaga kiedys bylam bardzo aktywna fizycznie (trenowalam koszykowke wtedy wazylam ok 85kg – lecz mialam bardzo rozbudowane miesnie) obecnie praca siedzaca i praktycznie zero ruchu zrobilo swoje do tego nieregularne posilki. Nie ukrywam , ze pomimo wagi mam duza wytrzymalosc i kondycje oraz duze samozaparcie , chcialabym do 14 lipca (3miesiace) zejsc z wagi przynajmniej do 100kg, czy z powyzszymi cwiczeniami jest to mozliwe ? czy ewentualnie jakies inne cwiczenia?
do smutna – wszystko jest mozliwe tylko potrzeba czasu i samozaparcia
do Motylek – tak powinno ci sie udac. Efekt taki srednio mozna uzyskac w okolo 3 miesiace – wszystko zalezy od cwiczeń, diety i twojej podatnosci na spalanie kalorii
Witam Admin.
potrzebuje schudnac ok. 15/20 kg.
Czy jezeli bede systematycznie codziennie cwiczyc powyzsze cwiczenia + ok 1,5 godz jazdy na rowerku stacjonarnym i oczywiscie dieta. Uda mi sie zrzucic te kilogramy?
No i pytanie ile czasu moze mi to zajac??
Czekam na szybka odpowiedź. Pozdrawiam
Bardzo ciekawa strona i bardzo fajne filmiki, dopiero znalazlam ta strone i zaczelam cwiczyc rozgrzewke i Total Body Workout, jutro wykonam Plus Size Workout i Reduce Tummy workout, swietnie, ze jest taka strona z cwiczeniami, moze pomoc wielu osobom.
Pozdrawiam.
Witam. Otoz mam pewien wielki problem. Mam 15 lat i waze 87 kilogramow przy 175 cm wzrostu . Uwaga, do tej pory schudlam 26 kg, ale waga postanowila sie zatrzymac. Mam bardzo slaba kondycje totez mam jedno, wazne pytanie, czy istnieja filmiki podobne do tego drugiego z puszystymi paniami? Bowiem tylko ten cwicze z przyjemnoscia i bez zadyszki po dziesieciu minutach. Poza tym z pewnoscia nie tylko ja mam ten problem.